Formular chestionare si sesizari online pacienti

Stimate pacient,

Spitalul de pneumoftiziologie "Constantin Anastasatu" realizează un sondaj de opinie în rândul pacienților internați cu privire la calitatea serviciilor oferite în cadrul unității sanitare. Acest demers se realizează periodic în cadrul spitalului și are ca obiectiv îmbunătățirea comunicării cu pacienții și creșterea calității serviciilor oferite în cadrul unității sanitare. Chestionarul poate fi completat în format fizic sau online pe pagina de web a spitalului. Modalitatea de răspuns este de a încercui, la fiecare întrebare, cifra care corespunde răspunsului cel mai apropiat opiniei dumneavoastră. La externare, vă rugăm să depuneți chestionarul completat în cutia special amenajată la ieșirea din unitate.

Acest chestionar este confidențial și anonim și vizează doar prelucrări statistice care au ca obiect înțelegerea opiniilor pacienților cu privire la calitatea serviciilor medicale din spital.